Morilles cultivées caisse 1kg
Morilles cultivées caisse 1kg
Morilles cultivées caisse 1kg
Video
Click to enlarge
Morilles cultivées caisse 1kg
Morilles cultivées caisse 1kg
Morilles cultivées caisse 1kg
Video
Product nr. 100443 EAN. 8713507165654

Morilles cultivées caisse 1kg

Morilles gecultiveerd zijn bijzondere paddenstoelen met een sponsachtige, puntige hoed die doet denken aan een honingraat. Het holle vruchtlichaam van morilles heeft wit crèmekleurig vlees wat kruidig smaakt.

Non autorisé : titre

Non autorisé : description

Non autorisé : contact
Morilles gecultiveerd zijn bijzondere paddenstoelen met een sponsachtige, puntige hoed die doet denken aan een honingraat. Deze hoge hoed kan wel 5 tot 10 centimeter lang worden. Het holle vruchtlichaam van morilles heeft wit crèmekleurig vlees wat kruidig smaakt. Morilles zijn van zichzelf giftig en mogen dus absoluut niet rauw gegeten worden. Gecultiveerd houdt in dat ze geteeld worden. Het is een betaalbaar alternatief voor de wilde morilles, die iets beter van smaak zijn. Morilles beschikken, evenals de meeste paddenstoelensoorten, over grote hoeveelheden kalium en ijzer. Naast deze mineralen bevatten ze ook veel voedingsvezels. Morilles kwamen oorspronkelijk veel voor op de kalkrijke bosgronden van Europa. Tegenwoordig zijn ze helaas op veel plaatsen verdwenen en erg zeldzaam. Ze behoren dan ook tot de beschermde soorten. De meeste morilles komen uit Frankrijk, Spanje en Italië. Ook worden morilles veel geïmporteerd uit Amerika.
Bereiden

Verse morilles mag je absoluut niet rauw eten omdat het een giftige paddenstoelensoort is. Het gif moet er op hoog vuur uitgebakken of gekookt worden.

Taste

Morilles hebben een kruidige smaak.

Conserver

Bewaar morilles gecultiveerd in de koelkast. Paddenstoelen zijn in de koelakst enkele dagen lang houdbaar.

Céréales contenant du gluten - Non Céréales contenant du gluten
Coquillages - Non Coquillages
Oeuf - Non Oeuf
Poisson - Non Poisson
Arachides - Non Arachides
Soja - Non Soja
Lait, y compris le lactose - Non Lait, y compris le lactose
Noix - Non Noix
Céleri - Non Céleri
Moutarde - Non Moutarde
Sésame - Non Sésame
Sulfite - Non Sulfite
Lupin - Non Lupin
Mollusques - Non Mollusques

Van Gelder doet er alles aan om te zorgen dat de aangeboden voedingswaarden, ingrediënten en allergeneninformatie betrouwbaar en accuraat wordt weergegeven op de website. Wij adviseren om de verpakking van een product te raadplegen voor de meest actuele en nauwkeurige informatie.

Origine - Chine Origine

VAN GELDER

Wij, familiebedrijf Van Gelder groente & fruit, zijn een oer-Hollandse, maar toch hypermoderne AGF-leverancier. Bij ons draait het al ruim 70 jaar om het leveren van dagverse aardappelen, groente en fruit. Iedere dag weer. Want wij vinden dat de horeca iedere dag met plezier aan de slag moeten kunnen gaan met verse en gezonde producten. En om dat te realiseren beheersen we de volledige keten. Van bron tot bord. Wij brengen telers en klanten met elkaar in verbinding en realiseren de hoogste omloopsnelheid in de markt. Zo bent u altijd verzekerd van dagverse producten.

Découvrez l'ensemble des produits de VAN GELDER
Advice PDP: title

Advice PDP: title

Advice PDP: subtitle
Conseil PDP : nom de la personne de contact Conseil PDP : email Advice PDP: number Advice PDP: whatsapp