Wasabi 125-150g pièce
Click to enlarge
Wasabi 125-150g pièce
Product nr. 112801 EAN. 8713507148855

Wasabi 125-150g pièce

De wasabi wortel is een Japans specerij met een pastelgroene kleur en een heel pittige, aromatische smaak. Het is een echte smaakmaker uit de Japanse keuken en wordt veel gebruikt bij sushi en sashimi. Van wasabi wortel wordt vaak een wasabi pasta van gemaakt.

Non autorisé : titre

Non autorisé : description

Non autorisé : contact
De wasabi wortel is een Japans specerij met een pastelgroene kleur en een heel pittige, aromatische smaak. Het is een echte smaakmaker uit de Japanse keuken en wordt veel gebruikt bij sushi en sashimi. Van wasabi wortel wordt vaak een wasabi pasta van gemaakt. Overigens wordt in veel Aziatische restaurants de wasabi niet echt van wasabi wortel gemaakt. Dit komt omdat de wortel heel gevoelig is voor derving, maar beperkt groeit en er anderhalf jaar over doet voordat het volgroeit is. Het is dan ook een kostbaar product wat vooral in verfijnde restaurants gebruikt wordt. In veel gevallen wordt er voor een mengsel gekozen bestaande uit mierikswortel, radijs, mosterd en bladgroen. Wasabi is misschien wel heel pittig, de pittige smaak blijft maar heel kort hangen. Dit in tegenstelling tot bijvoorbeeld verschillende pepersoorten. Wasabi groeit in de natuur alleen in moerasachtige gebieden in Japan en op het eiland Sachalin.
Céréales contenant du gluten - Non Céréales contenant du gluten
Coquillages - Non Coquillages
Oeuf - Non Oeuf
Poisson - Non Poisson
Arachides - Non Arachides
Soja - Non Soja
Lait, y compris le lactose - Non Lait, y compris le lactose
Noix - Non Noix
Céleri - Non Céleri
Moutarde - Non Moutarde
Sésame - Non Sésame
Sulfite - Non Sulfite
Lupin - Non Lupin
Mollusques - Non Mollusques

Van Gelder doet er alles aan om te zorgen dat de aangeboden voedingswaarden, ingrediënten en allergeneninformatie betrouwbaar en accuraat wordt weergegeven op de website. Wij adviseren om de verpakking van een product te raadplegen voor de meest actuele en nauwkeurige informatie.

Origine - Japon Origine

VAN GELDER

Wij, familiebedrijf Van Gelder groente & fruit, zijn een oer-Hollandse, maar toch hypermoderne AGF-leverancier. Bij ons draait het al ruim 70 jaar om het leveren van dagverse aardappelen, groente en fruit. Iedere dag weer. Want wij vinden dat de horeca iedere dag met plezier aan de slag moeten kunnen gaan met verse en gezonde producten. En om dat te realiseren beheersen we de volledige keten. Van bron tot bord. Wij brengen telers en klanten met elkaar in verbinding en realiseren de hoogste omloopsnelheid in de markt. Zo bent u altijd verzekerd van dagverse producten.

Découvrez l'ensemble des produits de VAN GELDER
Advice PDP: title

Advice PDP: title

Advice PDP: subtitle
Conseil PDP : nom de la personne de contact Conseil PDP : email Advice PDP: number Advice PDP: whatsapp