Pittige knoflook topping 1ltr
Click to enlarge
Pittige knoflook topping 1ltr
Product nr. 890530 EAN. 8713507244793

Pittige knoflook topping 1ltr

De topping / dressing Pittige knoflook is een heerlijke, natuurlijke, licht pittige dressing, en is erg goed te combineren bij gegrilde groenten, spareribs, tortilla´s, aardappelen, burgers, en meer. De Topping is veganistisch, glutenvrij en bereid met natuurlijke ingrediënten.

Non autorisé : titre

Non autorisé : description

Non autorisé : contact
De topping / dressing Pittige knoflook is een heerlijke, natuurlijke, licht pittige dressing. Deze topping is erg goed te combineren bij: puntpaprika's, gegrilde ananas, gepofte ui, tomahawk, spareribs, pulled pork, tortilla's, aardappelen in de schil, groentespiezen, halloumi kaas en vegetarische burgers. Ook heerlijk om koud te gebruiken bij rauwkostsalades. De Topping/Dressing Pittige knoflook is veganistisch, glutenvrij, bereid met natuurlijke ingrediënten en vrij van noten, ei en koemelk.
Origine - les Pays-Bas Origine

VERS&ZO

Vers&Zo is onderdeel van Van Gelder groente & fruit. Wij zijn een oer-Hollandse, maar toch hypermoderne AGF-leverancier. Bij ons draait het al ruim 70 jaar om het leveren van dagverse aardappelen, groente en fruit. Iedere dag weer. Want wij vinden dat de horeca iedere dag met plezier aan de slag moeten kunnen gaan met verse en gezonde producten. En om dat te realiseren beheersen we de volledige keten. Van bron tot bord. Wij brengen telers en klanten met elkaar in verbinding en realiseren de hoogste omloopsnelheid in de markt. Zo bent u altijd verzekerd van dagverse producten.

Découvrez l'ensemble des produits de VERS&ZO
Advice PDP: title

Advice PDP: title

Advice PDP: subtitle
Conseil PDP : nom de la personne de contact Conseil PDP : email Advice PDP: number Advice PDP: whatsapp