Je bent momenteel niet ingelogd
Log in om prijzen te zien en bestellingen te plaatsen. Ben je nog geen klant? Vraag dan een account aan om te kunnen genieten van alle voordelen die Van Gelder te bieden heeft.
Broccoli kook je in 4 a 5 minuten gaar. Je kunt broccoli roerbakken, smoren en stomen. De roosjes zijn ook geschikt om te frituren. Ook de stronk van broccoli kun je eten. Serveer broccoli met een lekkere kaassaus of voeg het toe aan een pastasaus of in een Oosters gerecht.
Bewaar broccoli roosjes 15-30mm 2,5kg verpakt in de koelkast. Na opening zijn gesneden groenten nog korte periode houdbaar. Zie voor meer informatie de THT op de verpakking.
Broccoli heeft een zachte koolsmaak en is fijner van smaak dan bloemkool. Daarnaast is broccoli knapperig en fris.
Broccoli is jaarrond te verkrijgen doordat we naast het oorspronkelijke seizoen ook importeren uit het buitenland.
Glutenbevattende granen
Schaaldieren
Ei
Vis
Pinda's
Soja
Melk, inclusief lactose
Noten
Selderij
Mosterd
Sesamzaad
Sulfiet
Lupine
Weekdieren
Van Gelder doet er alles aan om te zorgen dat de aangeboden voedingswaarden, ingrediënten en allergeneninformatie betrouwbaar en accuraat wordt weergegeven op de website. Wij adviseren om de verpakking van een product te raadplegen voor de meest actuele en nauwkeurige informatie.
| Per 100 gram | |
| Energie (kj) | 130.0 |
| Energie (kcal) | 29.0 |
| Vet totaal | 0.2 |
| Waarvan verzadigd vet | 0.0 |
| Koolhydraten totaal | 2.0 |
| Waarvan suikers | 1.5 |
| Voedingsvezel | 3.5 |
| Eiwit totaal | 3.3 |
| Zout | 0.0 |
Van Gelder doet er alles aan om te zorgen dat de aangeboden voedingswaarden, ingrediënten en allergeneninformatie betrouwbaar en accuraat wordt weergegeven op de website. Wij adviseren om de verpakking van een product te raadplegen voor de meest actuele en nauwkeurige informatie.
VERS&ZO
Vers&Zo is onderdeel van Van Gelder groente & fruit. Wij zijn een oer-Hollandse, maar toch hypermoderne AGF-leverancier. Bij ons draait het al ruim 70 jaar om het leveren van dagverse aardappelen, groente en fruit. Iedere dag weer. Want wij vinden dat de horeca iedere dag met plezier aan de slag moeten kunnen gaan met verse en gezonde producten. En om dat te realiseren beheersen we de volledige keten. Van bron tot bord. Wij brengen telers en klanten met elkaar in verbinding en realiseren de hoogste omloopsnelheid in de markt. Zo bent u altijd verzekerd van dagverse producten.
Bekijk het volledige assortiment van VERS&ZO