Geen zakelijke klant? Ook consumenten hebben via versbestellen.nl toegang tot ons uitgebreide assortiment.

Eekhoorntjesbrood gedroogd verpakt 100gr stuk
Versvideo
Klik om te vergroten
Eekhoorntjesbrood gedroogd verpakt 100gr stuk
Versvideo
Artikelnummer: 115606 EAN: 8713507161236

Eekhoorntjesbrood gedroogd verpakt 100gr stuk

Eekhoorntjesbrood is een van de bekendste paddenstoelen en een culinaire smaakmaker. Eekhoorntjesbrood kan tot wel dertig centimeter groot worden en heeft een krachtige maar subtiele nootachtige smaak.

Je bent momenteel niet ingelogd

Log in om prijzen te zien en bestellingen te plaatsen. Ben je nog geen klant? Vraag dan een account aan om te kunnen genieten van alle voordelen die Van Gelder te bieden heeft.

Eekhoorntjesbrood is een van de bekendste paddenstoelen en een culinaire smaakmaker. Eekhoorntjesbrood kan tot wel dertig centimeter groot worden en heeft een krachtige maar subtiele nootachtige smaak. Eekhoorntjesbrood wordt in andere talen ook wel cepes (Frans), boletus (Spaans), porcini (Italiaans) of penny bum (Engels) genoemd. Eekhoorntjes eten deze paddenstoel overigens echt, waarschijnlijk door de nootachtige smaak. Vandaar dat we het in Nederland zo noemen. Gedroogd moet eekhoorntjesbrood even wellen in water voor gebruik. Evenals de meeste paddenstoelensoorten, bevat eekhoorntjesbrood veel kalium en is de schimmel ook rijk aan ijzer en voedingsvezels. Eekhoorntjesbrood groeit voornamelijk in de buurt van beuken, boomwortels en aan de rand van autowegen. Deze luxe paddenstoel groeit ook in Nederland en is hier zelfs een van de meest voorkomende soorten. Pluk ze niet, want er zijn veel paddenstoelensoorten die in Nederland groeien die er erg op lijken, waarvan de meesten giftig zijn. Ze groeien ook in Frankrijk, Spanje, Italië en Noord-Amerika.
Beschikbaarheid

eekhoorntjesbrood gedroogd verpakt 100gr is jaarrond verkrijgbaar.

Glutenbevattende granen - Nee Glutenbevattende granen
Schaaldieren - Nee Schaaldieren
Ei - Nee Ei
Vis - Nee Vis
Pinda's - Nee Pinda's
Soja - Nee Soja
Melk, inclusief lactose - Nee Melk, inclusief lactose
Noten - Nee Noten
Selderij - Nee Selderij
Mosterd - Nee Mosterd
Sesamzaad - Nee Sesamzaad
Sulfiet - Nee Sulfiet
Lupine - Nee Lupine
Weekdieren - Nee Weekdieren

Van Gelder doet er alles aan om te zorgen dat de aangeboden voedingswaarden, ingrediënten en allergeneninformatie betrouwbaar en accuraat wordt weergegeven op de website. Wij adviseren om de verpakking van een product te raadplegen voor de meest actuele en nauwkeurige informatie.

Herkomst - Roemenië Herkomst

VAN GELDER

Wij, familiebedrijf Van Gelder groente & fruit, zijn een oer-Hollandse, maar toch hypermoderne AGF-leverancier. Bij ons draait het al ruim 70 jaar om het leveren van dagverse aardappelen, groente en fruit. Iedere dag weer. Want wij vinden dat de horeca iedere dag met plezier aan de slag moeten kunnen gaan met verse en gezonde producten. En om dat te realiseren beheersen we de volledige keten. Van bron tot bord. Wij brengen telers en klanten met elkaar in verbinding en realiseren de hoogste omloopsnelheid in de markt. Zo bent u altijd verzekerd van dagverse producten.

Bekijk het volledige assortiment van VAN GELDER
Hulp nodig of heb je een vraag?

Hulp nodig of heb je een vraag?

Neem contact op met onze klantenservice via onderstaande mogelijkheden.