Geen zakelijke klant? Ook consumenten hebben via versbestellen.nl toegang tot ons uitgebreide assortiment.

Junior bananen doos 140 stuks
Klik om te vergroten
Junior bananen doos 140 stuks
Artikelnummer: 124135 EAN: 8713507281835

Junior bananen doos 140 stuks

Junior bananen zijn de jonge, gele vruchten van de bananenplant. De junior banaan is erg geliefd vanwege zijn frisse, nog iets rauwe smaak. De banaan komt oorspronkelijk uit Zuidoost-Azië.
Extra info: Deze bananen worden halfgroen uitgeleverd, dus niet voor direct gebruik.

Je bent momenteel niet ingelogd

Log in om prijzen te zien en bestellingen te plaatsen. Ben je nog geen klant? Vraag dan een account aan om te kunnen genieten van alle voordelen die Van Gelder te bieden heeft.

Junior bananen zijn de jonge, gele vruchten van de bananenplant. De junior banaan is erg geliefd vanwege zijn frisse, nog iets rauwe smaak. De banaan komt oorspronkelijk uit Zuidoost-Azië. Bananen zijn niet alleen erg lekker, het is ook nog eens een echte energieboost. De fruitsoort barst namelijk van de koolhydraten en de vitamine C. Bananen zijn daarnaast ook rijk aan kalium, magnesium, fosfor en de belangrijke stof selenium. Banaan bevat provitamine A (betacaroteen), vitamine B1, B2, B3, B6, B11 (foliumzuur), C en E. Bananen vinden hun oorsprong in Zuidoost-Azië. Vandaag de dag groeien ze over de hele wereld in tropische gebieden. Vooral in Zuid- en Midden-Amerika, Afrika en Zuidoost-Azië zijn veel bananenbomen te vinden.
Bewaren

Bewaar bananen bij voorkeur niet in de koelkast op ongeveer 14 graden Celsius. Rijpe bananen zijn op kamertemperatuur enkele dagen lang houdbaar.

Bereiden

Bananen zijn heerlijk uit het vuistje te eten, maar ook erg lekker in een dessert, op gebak of in een fruitsalade.

Beschikbaarheid

Bananen zijn jaarrond te verkrijgen.

Smaak

Bananen hebben een lekker zoete, aromatische smaak.

Glutenbevattende granen - Nee Glutenbevattende granen
Schaaldieren - Nee Schaaldieren
Ei - Nee Ei
Vis - Nee Vis
Pinda's - Nee Pinda's
Soja - Nee Soja
Melk, inclusief lactose - Nee Melk, inclusief lactose
Noten - Nee Noten
Selderij - Nee Selderij
Mosterd - Nee Mosterd
Sesamzaad - Nee Sesamzaad
Sulfiet - Nee Sulfiet
Lupine - Nee Lupine
Weekdieren - Nee Weekdieren

Van Gelder doet er alles aan om te zorgen dat de aangeboden voedingswaarden, ingrediënten en allergeneninformatie betrouwbaar en accuraat wordt weergegeven op de website. Wij adviseren om de verpakking van een product te raadplegen voor de meest actuele en nauwkeurige informatie.

Per 100 gram
Energie (kj) 390.0
Energie (kcal) 92.0
Vet totaal 0.3
Waarvan verzadigd vet 0.1
Koolhydraten totaal 20.0
Waarvan suikers 16.0
Voedingsvezel 1.9
Eiwit totaal 1.1
Zout 0.0

Van Gelder doet er alles aan om te zorgen dat de aangeboden voedingswaarden, ingrediënten en allergeneninformatie betrouwbaar en accuraat wordt weergegeven op de website. Wij adviseren om de verpakking van een product te raadplegen voor de meest actuele en nauwkeurige informatie.

Herkomst - Costa Rica Herkomst

HOLA

Hola Banana! is een merknaam die door Chiquita wordt gebruikt voor bananen die afkomstig zijn uit Costa Rica en Panama en Rainforest Alliance-gecertificeerd zijn.

Bekijk het volledige assortiment van HOLA
Hulp nodig of heb je een vraag?

Hulp nodig of heb je een vraag?

Neem contact op met onze klantenservice via onderstaande mogelijkheden.