Offres d'emploiBlogsNouvellesÀ propos de nousExperience centerDemander un compteContactez-nous

EN English(EN) FR French(FR) NL Dutch(NL)
Van Gelder logo
  • Légumes
    • Ail
    • Asperges
    • Biological vegetables
    • Citrouille
    • Légumes cuits
    • Légumes tranchés
    • Vegetable mixes
    • Légumes hollandais
    • Germs
    • Légumes aigre-doux
    • Légumes asiatiques
    • Légumes fermentés
    • Légumes régénératifs
    • Micro légumes
    • Mini légumes
    • Oignons
    • Peppers
    • Légumes de snack
    • Tomates
    • Exotic vegetables
    • Légumes de mer
    • Choucroute
  • Fruits
    • Agrumes
    • Pommes
    • Bananes
    • BijtRijp
    • Purée de fruits
    • Fruits à noyau
    • Fruits biologiques
    • Fruits en tranches
    • Fruits exotiques
    • Fruits mous
    • Fruitsalades
    • Melons
    • Poires
    • Fruits de snack
  • Pommes de terre
    • Frites
    • Pommes de terre cuites
    • Pommes de terre non transformées
    • Pommes de terre transformées
  • Laitue
    • Laitue
    • Mélanges de laitues
  • Herbes & cresses
    • Cresses
    • Fleurs comestibles
    • Herbes biologiques
    • Herbes
    • Herbes le pot
  • Champignons
    • Champignons
    • Champignons exotiques
    • Champignons sauvages
    • Champignons séchés
    • Gesneden
    • Mélanges de champignons
  • Salades et coûts bruts
    • Salades de fruit
    • Salades de chou
    • Salades de repas
    • Salades de pâtes
    • Crudités
    • Salads
    • Salades de base
    • Salades de pommes de terre
    • Sauces et vinaigrettes
  • Prêt à manger
    • Légumes cuits
    • Carpaccio de légumes
    • Purée de légumes
    • Soupes
    • Sous-vide cuit
    • Ragoûts
    • Wellingtons
  • Végétal
    • À base de champignons
    • À base de légumes
    • Alternatives au bœuf
    • Alternatives au poisson
    • Alternatives au poulet
    • Burgers & escalopes
    • Garnitures pour sandwichs
    • Prêt à manger
    • Sans gluten
    • Sans soja
    • Saucisses & boulettes
  • Noisettes
    • Aliments naturels
    • Grains et semences
    • Muesli et céréales
    • Noix
    • Legumes
    • Superfood
    • Fruits tropicaux et fruits secs
  • Jus
    • Mocktails
    • Fruit juices
  • Éco
    • Fruits biologiques
    • Biological vegetables
    • Herbes biologiques
    • Légumes régénératifs
  • Divers
    • Nourriture en conserve
    • Chips
    • Formes de poudre
    • Garnitures pour Cocktails
    • Huile d'olive
    • Divers
    • Pâtes fraîches
    • Produits à base d'œufs
    • Sauces & marinades
    • Tapas
    • Tartinades & dips

Uitreiking van de Michelinsterren: Een waar Sobeckifeest

Al drie dagen na opening stond Michelin voor de deur. Naar eigen zeggen hoopte Sobecki dan ook niet op meer dan één ster. “Voor ons gevoel waren we er nog niet, we waren natuurlijk pas net begonnen. We gingen er vol voor en kookten – zoals altijd – met liefde en passie. Incalculeren waar het fout kan gaan en dat in ieder geval voorkomen zodat het eten gewoon echt goed is.” Meer dan één ster leek een onmogelijke opdracht gezien de situatie. Toch kreeg hij het voor elkaar. “

Geweldig natuurlijk. We zijn er echt heel blij mee”, vertelt de chef-kok. Michael Ellis, directeur van de Michelingidsen, vindt Sobecki een chef wiens kookstijl je meteen herkent. “Dat bewees hij ook jarenlang bij Chapeau! in Bloemendaal, sinds dit jaar doet hij dat in zijn eigen Tribeca. Zijn bereidingen zijn evenwichtig, elke hap is verfijnd en bezorgt een fantastische smaakbeleving. In korte tijd heeft hij van Restaurant Tribeca een topadres gemaakt.”

Een droom werd werkelijkheid voor Jan Sobecki, toen hij in augustus samen met zijn vrouw Claudia zijn eigen restaurant opende. Met als doel in de top van de nationale gastronomie te acteren, was Restaurant Tribeca in Heeze dan ook voorbestemd om sterren af te leveren. Het restaurant hanteert de Franse keuken met internationale accenten. De gerechten kennen spanning en balans en zijn van topkwaliteit. Tribeca zit gevestigd in het voormalige Boreas, het toenmalige tweesterren restaurant van Nico en zijn vrouw Sonja Boreas. Deze eerste uitreiking van Michelin blijkt dus al dat Boreas’ opvolger serieus is en de sterren opnieuw in dit mooie pand zijn verdiend.

De naam Tribeca komt van de wijk in Lower Manhatten, ook wel de ‘triangle below canalstreet’ genoemd. Voor Sobecki is de driehoek tussen werk, familie en vrienden namelijk het belangrijkste wat er is. En dat heeft hij voor elkaar in Heeze. Met de waardering in de vorm van twee Michelinsterren, eindigt de uitdaging voor nog lang niet voor Sobecki. “We zijn nog wel opzoek naar continuïteit. Er zijn nog verbeterpunten te vinden, al merkt de gast daar niets van. We moeten de puntjes nog op de i zetten en we gaan uitbreiden gezien er veel animo is. Er komt een chef’s table menu waarbij je mee kunt kijken in de keuken. Als de basis helemaal op orde is en de uitbreiding geslaagd is, dan kijken we weer verder.” Of dit perspectief biedt voor een derde ster durft Sobecki niet te zeggen. “Als die waardering komt, merken we het vanzelf wel. Ik durf dat niet te zeggen maar we blijven gewoon keihard werken om op hoog niveau te blijven presteren.” Enkele jaren geleden vond er een soortgelijke verrassing plaats: Librije’s Zusje in het Waldorf Astoria Hotel in Amsterdam kreeg in één keer twee sterren nadat het slechts zeven maanden geopend was. Sidney Schutte, chef-kok van het restaurant – dat ook klant is van Van Gelder, was toen het gesprek van de dag. De sterrenchef die dit jaar benoemd werd als Gault Millau chef-kok van het jaar, wordt nu in prestatie geëvenaard door Jan Sobecki. Het komt zelden voor dat een restaurant in één keer bekroond wordt met twee Michelinsterren.

Sinds de opening van Restaurant Tribeca heeft Jan Sobecki een achtbaan van een avontuur beleefd. Hij kijkt dan ook enorm uit naar zijn welverdiende vakantie. “Het hele team heeft de afgelopen maanden keihard gewerkt. We zijn toe aan rust en kijken uit naar onze vakantie.” Voor het zover is komen eerst de feestdagen nog om de hoek. “Het wordt nog twee weken bikkelen. Na de feestdagen kunnen we van onze rust genieten”, zegt de kersverse sterrenchef enigszins opgelucht dat zijn vakantie binnen handbereik is.

Andere interessante blogs

Zo maak je jouw Koreaanse menukaart plant-based ready (zonder je concept te veranderen)
Trends Zo maak je jouw Koreaanse menukaart plant-based ready (zonder je concept te veranderen)
Voor chefs en horecaondernemers die hun Koreaanse menukaart toekomstbestendig willen maken.
  • Hester
  • 15-05-2026
  • Plantaardig
  • Trends
Proef de trend: matcha
Trends Proef de trend: matcha
Matcha is niet langer een trend. Het staat steeds vaker op menukaarten en heeft zich ontwikkeld tot een vaste waarde binnen moderne drankconcepten. De felgroene thee uit Japan trekt de aandacht maar onderscheid zit niet in de kleur, het zit in kwaliteit en uitvoering.
  • Hester
  • 23-04-2026
  • Inspiratie
  • Trends
Altijd inspiratie binnen handbereik: ontdek de nieuwe recept assistent van Van Gelder
Mises à jour Altijd inspiratie binnen handbereik: ontdek de nieuwe recept assistent van Van Gelder
Jouw nieuwe digitale sous-chef: Altijd culinaire inspiratie met de AI assistent van Van Gelder.
  • Robin
  • 15-04-2026
  • AI
  • B2B
  • Nieuws
Waarom de juiste friet het verschil maakt in de horeca
À la source Waarom de juiste friet het verschil maakt in de horeca
Friet is meer dan een bijgerecht. Ontdek hoe de juiste keuze zorgt voor betere smaak, constante kwaliteit en een sterkere uitstraling op jouw menu.
  • Stefan
  • 10-04-2026
  • Terras
  • Trends
Fibermaxx je menukaart: boost de vezels in ontbijt, lunch en diner
Trends Fibermaxx je menukaart: boost de vezels in ontbijt, lunch en diner
“Fibermaxxing” is dé voedingshype van dit moment. Op sociale media delen mensen hoe ze hun vezelinname verhogen voor meer verzadiging en een stabielere energie. Daar kan jij mooi op inspelen!
  • Stefan
  • 02-04-2026
  • Voeding & gezond
Einde van het tijdperk 'ham-ei-boter'? Horeca zet de witte asperge massaal op de grill
communiqués de presse Einde van het tijdperk 'ham-ei-boter'? Horeca zet de witte asperge massaal op de grill
Van Gelder ziet culinaire omslag: Witte goud verruilt botersaus voor grill en internationale specerijen.
  • Robin
  • 31-03-2026
  • Nieuws
Zo scoort jouw lunchkaart tijdens de Nationale Week Zonder Vlees
Plantaardig Zo scoort jouw lunchkaart tijdens de Nationale Week Zonder Vlees
De Nationale Week Zonder Vlees is hét moment om kennis maken met creatieve, vleesvrije gerechten. met deze kooktechnieken zet je plantaardige gerechten op je lunchkaart.
  • Stefan
  • 26-02-2026
  • De tijd van
  • Plantaardig
Shared dining inspiratie: eenvoudige plantaardige opties voor elke borrel
Inspiration Shared dining inspiratie: eenvoudige plantaardige opties voor elke borrel
Shared dining wint aan populariteit. Als horecaondernemer speel je daar op in met smaakvolle gerechten die snel te bereiden zijn en een breed publiek aanspreken.
  • Stefan
  • 18-02-2026
  • Inspiratie
  • Plantaardig
  • Trends

Contact

Krommeweg 10
2988 CB
Ridderkerk
+31 (0)180 33 60 01
0180 33 60 01
info@vangeldernederland.nl
Assortiment
  • Groenten
  • Fruit
  • Aardappelen
  • Sla
  • Kruiden & cressen
  • Paddenstoelen
  • Salades & rauwkosten
  • Convenience
  • Plantaardig
  • Noten
  • Sappen
  • ECO
  • Diversen
Over Van Gelder
  • Over Van Gelder
  • Account aanvragen
  • Vacatures
  • Contact
  • Experience Center
  • Duurzaamheid
  • Certificaten
  • Voor de pers
  • Medewerkers
Login
Assortiment
  • Groenten
  • Fruit
  • Aardappelen
  • Sla
  • Kruiden & cressen
  • Paddenstoelen
  • Salades & rauwkosten
  • Convenience
  • Plantaardig
  • Noten
  • Sappen
  • ECO
  • Diversen
Over Van Gelder
  • Over Van Gelder
  • Account aanvragen
  • Vacatures
  • Contact
  • Experience Center
  • Duurzaamheid
  • Certificaten
  • Voor de pers
  • Medewerkers

Contact

Krommeweg 10
2988 CB
Ridderkerk
+31 (0)180 33 60 01
0180 33 60 01
info@vangeldernederland.nl
© 2026 - Van Gelder
Politique de confidentialité Clause de non-responsabilité Conditions générales
Logo Logo
Ail
Asperges
Biological vegetables
Citrouille
Légumes cuits
Légumes tranchés
Vegetable mixes
Légumes hollandais
Germs
Légumes aigre-doux
Légumes asiatiques
Légumes fermentés
Légumes régénératifs
Micro légumes
Mini légumes
Oignons
Peppers
Légumes de snack
Tomates
Exotic vegetables
Légumes de mer
Choucroute
Tout voir dans Légumes
Agrumes
Pommes
Bananes
BijtRijp
Purée de fruits
Fruits à noyau
Fruits biologiques
Fruits en tranches
Fruits exotiques
Fruits mous
Fruitsalades
Melons
Poires
Fruits de snack
Tout voir dans Fruits
Frites
Pommes de terre cuites
Pommes de terre non transformées
Pommes de terre transformées
Tout voir dans Pommes de terre
Laitue
Mélanges de laitues
Tout voir dans Laitue
Cresses
Fleurs comestibles
Herbes biologiques
Herbes
Herbes le pot
Tout voir dans Herbes & cresses
Champignons
Champignons exotiques
Champignons sauvages
Champignons séchés
Gesneden
Mélanges de champignons
Tout voir dans Champignons
Salades de fruit
Salades de chou
Salades de repas
Salades de pâtes
Crudités
Salads
Salades de base
Salades de pommes de terre
Sauces et vinaigrettes
Tout voir dans Salades et coûts bruts
Légumes cuits
Carpaccio de légumes
Purée de légumes
Soupes
Sous-vide cuit
Ragoûts
Wellingtons
Tout voir dans Prêt à manger
À base de champignons
À base de légumes
Alternatives au bœuf
Alternatives au poisson
Alternatives au poulet
Burgers & escalopes
Garnitures pour sandwichs
Prêt à manger
Sans gluten
Sans soja
Saucisses & boulettes
Tout voir dans Végétal
Aliments naturels
Grains et semences
Muesli et céréales
Noix
Legumes
Superfood
Fruits tropicaux et fruits secs
Tout voir dans Noisettes
Mocktails
Fruit juices
Tout voir dans Jus
Fruits biologiques
Biological vegetables
Herbes biologiques
Légumes régénératifs
Tout voir dans Éco
Nourriture en conserve
Chips
Formes de poudre
Garnitures pour Cocktails
Huile d'olive
Divers
Pâtes fraîches
Produits à base d'œufs
Marinades
Mayo
Sauces
Tout voir dans Sauces & marinades
Tapas
Tartinades & dips
Tout voir dans Divers
Marques
Everything in Plus
I don't
goes here?
Offres d'emploiBlogsNouvellesÀ propos de nousExperience centerDemander un compteContactez-nous
EN English(EN) FR French(FR) NL Dutch(NL)

Login

Bienvenue à nouveau
Forgot password?

Code de réductionVous n'avez pas encore de compte ?

Sign up and enjoy the benefits of your account.

  • Commandez facilement des fruits et légumes frais du jour
  • Accédez à un assortiment de plus de 5 000 produits
  • Restez toujours informé des informations de livraison actuelles
Créer un compte
Loader overlay: loading text

Tu manques un avantage

Si vous poursuivez votre commande, vous manquerez un avantage. Êtes-vous sûr de vouloir continuer ?